Hagi neagă că ar fi procedat greşit în cazul transferului lui Manea: "Noi am făcut un bine jucătorului"""

Gheorghe Hagi susţine că Viitorul a acţionat legal în cazul transferului lui Cristian Manea de la Viitorul la Apollon, în Cipru.  "Am dat un comunicat, clubul nostru a facut un lucru legal. Noi am făcut un bine jucătorului şi clubului. Jucătorul a câştigat mai mult şi mai bine într-un fotbal mai competitiv. Cred că a plecat într-un campionat foarte bun"", a spus Hagi la TV Dolce Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor