GALERIE FOTO Croșeu în ușa vestiarului! Imaginile dezolante din cabina steliștilor după eșecul cu Astra. Șumudică a venit în inspecție

La Steaua s-a pornit furtuna după înfrângerea în fața Astrei de la ultima fază a meciului, scor 0-1, când Budescu l-a driblat pe Enache și a marcat. După fluierul final al meciului Reghecampf și-a luat propriii jucători la ceartă pe gazon, iar la vestiare scandalul a continuat. De această dată, steliștii s-au răzbunat pe ușa vestiarului de la Giurgiu pe care au spart-o. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor