FOTO A trișat și a ratat! Nistor și-a enervat din nou suporterii

Dan Nistor a pornit meciul cu ASA Târgu Mureș (1-0) de pe bancă, după ce a fost pedepsit pentru gestul făcut cu banderola la meciul pierdut cu Gaz Metan, 0-4. Mijlocașul însă a intrat pe teren în repriza secundă, iar în minutul 83 a scos un penalty după ce l-a păcălit pe Adrian Cojocaru. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor