Vasile Miriuță supărat pe unul dintre jucători: "Avem regulament! Va fi amendat"" » Și colegii l-au criticat"

Vasile Miriuță a vorbit despre eșecul cu CS U Craiova, scor 1-2. Îl taxează pe Omrani, despre care spune că va fi amendat pentru eliminarea din acest meci și faptul că a făcut pagube la vestiare, unde și-a tăiat tendoanele în geamul unei uși.  "Știam că ne așteaptă un meci greu. Și azi băieții au făcut un meci bun și îi felicit. Ei ne-au taxat pe contraatac. Ne-au lipsit mulți jucători și tot ne-am descurcat destul de bine. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor