VIDEO + FOTO Incidente pe Național Arena » Ultrașii Romei s-au bătut cu stewarzii! Un român a capturat un banner al italienilor

Suporterii Romei au creat probleme în timpul primei reprize a partidei de pe Arena Națională cu Astra, luându-se la bătaie cu stewarzii prezenți în sectorul lor.  Mai mult, un român a păcălit vigilența forțelor de ordine, s-a strecurat prin spatele porții și a furat un banner al ultrașilor Romei.  În cele din urmă, el a fost blocat chiar de fotografa Romei, care a recuperat banner-ul, restituindu-l ultrașilor italieni. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor