Dinamo ar putea rămâne fără cel mai bun marcator din acest sezon. Mutu confirmă: "Sunt discuții"""

Managerul general al lui Dinamo a vorbit despre posibilitatea plecării lui Vali Lazăr, unul dintre cei mai constanți dinamoviști din acest sezon. "Se discută, dar încă nu e nimic concret. Depinde și de ceea ce își va dori Lazăr. Deocamdată, nu avem nimic concret pe masă. Când vom avea, îi vom prezenta băiatului și vom decide. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor