Un fost portar laudă Fiorentina și pe Tătărușanu: "În câțiva ani se va bate pentru Champions League"""

Fostul portar al Fiorentinei, Vlada Avramov, a vorbit despre actuală echipă, ținând în mod special să laude prestațiile portarului naționalei României. "Sunt fericit cu întoarcerea lui Pantaleo Corvino. În prima sa perioadă a adus o mulțime de jucători valoroși. Cred că în câțiva ani, formația viola se va bate iar pentru Champions League, poate chiar anul viitor. Îmi place mult Tătărușanu. E un portar sigur și avut un an bun. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor