Prima reacție a lui Rednic după instalarea pe banca lui Mouscron: " La experiența mea, nu mi-e frică"""

Mircea Rednic a condus astăzi primul antrenament al noii sale echipe. Tot azi, el a fost prezentat oficial de șefii clubului din Belgia. "Sunt bucuros că mă aflu aici şi că m-am întors în Belgia. Vin la Mouscron într-un moment greu, dar nu e prima oară când preiau o echipă în dificultate. Am găsit condiţii bune aici. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor