Alibec e optimist înaintea duelului cu Roma: "Sper să o lase mai moale. Cred că ne calificăm"""

Atacantul Denis Alibec a prefațat partida pe care Astra o va disputa mâine seară în compania lui AS Roma.  "Am văzut că au venit cu toată echipa le București, sper să nu-și dea viața pe teren și să o lase mai moale. Eu sper să îmi fac treaba în continuare aici la Astra, cât mai am de jucat, sper să ne calificăm și vom vedea pe viitor ce va fi. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor