ADIO, ASTRA! Șumudică a plâns și în zona mixtă și și-a luat adio de la echipă: "Gata! Plec, este un capitol închis"""

 Marius Șumudică a calificat Astra în primăvara europeană pentru prima oară în istoria echipei, dar a dezvăluit la finalul meciului că va pleca de la campioana României. "Abia mai pot vorbi, a fost ceva extraordinar, le-am spus că indiferent ce se va întâmpla la Plzen, avem datoria să nu pierdem acest meci. Ei au jucat aproape cu ce aveam mai bun, deci lumea nu poate spune că au venit cu echipa a doua. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor