Emoțiile și presiunea și-au spus cuvântul: "Asta ne-a spus Reghe la pauză"""

Vlad Achim a marcat imediat după ce a intrat pe teren și le-a dat speranțe steliștilor cu golul marcat în minutul 55, dar roș-albaștrii au pierdut calificarea în primăvara europeană după 1-2 la Villarreal. "Mă bucur că am înscris, dar speram să fie un gol important pentru echipă. Sunt dezamăgit, am pierdut calificarea la un singur gol. Toate partidele au fost importante, nu aici am pierdut calificarea. În repriza a doua ne-am mai revenit. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor