4 jucători ai Stelei au fost desființați de Gigi Becali: "N-au jucat nimic!"""

Gigi Becali a fost dezamăgit de prestațiile lui Boldrin, De Amorim, Pintilii și Golubovici din meciul cu Villarreal și susține că cei patru nu s-au ridicat la înălțimea așteptărilor sale. "Jucătorii în care aveam mare bază nu au fost, nu e Steaua care trebuie să fie. De Amorim n-a jucat nimic, Boldrin la fel, Pintilii, în care îmi puneam mare speranță, n-a confirmat. Pintilii a pierdut toate mingile din zona lui, a dat numai pase greșite. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor