Ilfovenii critică arbitrajul » Ce au spus Florin Marin și Alexandru Coman după eșecul cu Timișoara

Florin Marin a discutat despre meciul pierdut de echipa sa cu Poli Timișoara, în deplasare,  scor 0-1. Consideră că prestația arbitrului a contat destul de mult în stabilirea scorului final.  "Noi am făcut jocuri bune, în afară de meciul cu Astra, unde am avut o evoluție modestă. Timișoara ne-a dominat din punct de vedere fizic, dar cred că penalty-ul și eliminarea lui Cernat au fost două erori ale arbitrilor. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor