Gabriel Jesus, puștiul brazilian al lui City, vorbește despre prima sa vizită în Anglia » Guardiola, interdicții, frig și doi conaționali

Gabriel Jesus a avut primul contact cu Manchester City, după ce clubul de pe ”Etihad” l-a transferat de la Palmeiras pentru suma de 27 de milioane de lire sterline. El a făcut cunoștință cu Pep Guardiola și s-a întâlnit cu Fernandinho și Fernando, viitorii săi colegi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor