Neagu, despre schimbarea de după Jocurile Olimpice: "Uneori e mai bine să fii cu picioarele pe pământ"""

Cristina Neagu a fost cea mai bună jucătoare în meciul câştigat de România în faţa Croaţiei (31-26), în grupa preliminară a Campionatului European şi a vorbit la final despre diferenţa de abordare la care au apelat tricolorele după Rio. "Din punctul meu de vedere, începem să visăm, dar mai e mult până departe. Cel mai important este acum să ne recuperăm. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor