FOTO Accidentații Stelei își pregătesc revenirea » Doi jucători surprinși "la galere"""

Laurențiu Reghecampf pregătește echipa pentru meciul de duminică cu Astra, însă în tot acest timp doi dintre accidentații roș-albaștrilor trag tare la sala de forță. Florin Tănase și Sulley Muniru se recuperează împreună, după accidentările suferite, iar atacantul a postat o fotografie din timpul antrenamentelor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor