Reghecampf a continuat atacurile și la zona mixtă » 3 jucători scoși vinovați pentru înfrângere

După ce i-a certat rău pe teren, Laurențiu Reghecampf și-a făcut praf jucătorii și la interviurile de după jocul pierdut de Steaua în ultima fază în fața Astrei, scor 0-1.  Principalii fotbaliști luați la țintă au fost Golubovici, Popa și Enache. Reghe chiar s-a plâns de jocul slab al lui Golubovici, care n-a putut împinge o minge în poartă din doar doi metri. "Trebuie să ne maturizăm mai repede. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor