Reghe n-a mai răbdat! Și-a pedepsit doi jucători după prima repriză cu Astra

Jocul Stelei din prima repriză cu Astra, 0-0 la pauză, nu l-a convins pe Laurențiu Reghecampf și acesta a decis la să facă două schimbări înaintea actului secund. Tehnicianul roș-albaștrilor i-a scos pe Moke și Boldrin și i-a introdus pe Achim și Enache. Boldrin nu mai e de mult pe placul antrenorului, care se plânge că jocul fotbalistului nu mai e cel pe care-l avea când îmbrăca tricoul Astrei. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor