VIDEO+FOTO Scandal pe gazon după Astra - Steaua » Reacție furibundă a lui Reghecampf: "Voi nu gândiți?"""

Steaua a primit gol la ultima fază a meciului cu Astra și a plecat învinsă de la Giurgiu, scor 0-1. Cel care a pierdut mingea la mijlocul terenului a fost Alexandru Bourceanu, favoritul lui Reghecampf, însă la finalul meciului cel certat în fața tuturor a fost Gabriel Enache. Enache a fost driblat în careu de Budescu, iar fotbalistul Astrei a rămas singur cu Niță pe care l-a executat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor