Budescu, killer-ul Stelei, ar putea fi din nou coleg cu Alibec: "Am vorbit cu Becali"" + Care e secretul victoriei în fața Stelei"

Constantin Budescu a marcat golul care i-a adus trei puncte Astrei la ultima fază a meciului cu Steaua (1-0) și nu exclude posibilitatea ca din ianuarie să îmbrace tricoul roș-albastru. "Am înțeles că la echipa mea din China s-a schimbat conducerea, nu știu exact ce voi face. Orice e posibil, am vorbit și cu Gigi Becali și a rămas să mai vorbim la iarnă. Vom vedea din ianuarie ce se va întâmpla"", a declarat Budescu la Dolce Sport. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor