Șumudică a luat decizia finală în privința viitorului său la Astra: "Îmi luasem la revedere de la ei"""

După victoria cu Steaua, 1-0, Marius Șumudică a anunțat că s-a decis în privința viitorului său și spune că în acest moment nu mai poate fi vorba de o eventuală plecare de la cârma Astrei. ”Suntem obosiți pentru că am avut o săptămână foarte grea. E o victorie frumoasă care ne aduce în lupta pentru play-off. Nu credeam că băieții își pot reveni atât de repede după calificarea în primăvara europeană. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor