Hagi și-a dus echipa pe primul loc, dar surprinde: "Nu noi trebuie să câştigăm. Noi suntem tineri, noi trebuie să mâncăm fotbal"" :)"

Viitorul a urcat pe primul loc în Liga 1 în urma victoriei obţinute pe terenul Concordiei Chiajna, scor 2-1, dar Gheorghe Hagi crede că ar fi o minune ca echipa sa să câştige campionatul.  "Demonstrăm că suntem buni, că avem talent. Azi am avut şi şansă, Chiajna a avut ocazii. Eu tot timpul le-am spus băieţilor că avem mult talent, dar în Liga 1 câştigi meciurile in echipă. Echipa câştigă meciurile, individualul face diferenţa. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor