Echipa patronată de Becali are şi susţinători în rândul gloriilor Stelei: "Pentru mine, asta e adevărata Steaua! Cu Reghecampf şi Enache"""

Decizia CSA de a înfiinţa o nouă echipă de fotbal, care se va numi Steaua Bucureşti şi va avea vechea siglă a roş-albaştrilor, a divizat opiniile în rândul foştilor jucători. Marius Lăcătuş a fost deja numit antrenor-coordonator al noii echipe şi a fost asigurat de sprijinul lui Tudorel Stoica, însă Ilie Dumitrescu susţine că echipa lui Gigi Becali este adevărata Steaua.  "Eu am intrat pe site-ul UEFA și m-am uitat la meciul cu Villarreal. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor