Clubul cu care a negociat Şumudică are un nou antrenor!

Marius Şumudică a negociat zilele trecute cu formaţia turcă Gaziantepspor, iar tehnicianul a plecat chiar din cantonamentul Astrei pentru a discuta cu oficialii turci, dar a decis în cele din urmă să rămână în România. Şumudică a preferat să rămână pe banca Astrei din cauza atacului care a avut loc lângă stadionul lui Beşiktaş, în urma căruia 38 de oameni au murit şi alţi 155 au fost răniţi. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor