Supercadou de Moș Crăciun la Dinamo! Mutu anunță posibila întoarcere a unui "câine roșu"" pursânge: ""El vrea să vină"""

Dinamo le-a făcut cadou propriilor suporteri de sărbători victoria cu Steaua, 4-1, însă ”câinii” nu se opresc aici cu surprizele. Adrian Mutu, managerul general al lui Dinamo, spune că a negociat cu Gabriel Torje și că fotbalistul lui Terek Groznîi și-a dat acceptul să revină la formația din Ștefan cel Mare. "E convins el, nu pe el trebuie să îl conving, el vrea. Asta am vorbit-o cu antrenorul nostru. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor