FOTO Gigi, unde-ţi este armata? Cum arăta peluza Stelei la Derby

Aproximativ 9.000 de fani au fost în tribune la meciul dintre Dinamo şi Steaua, din semifinalele Cupei Ligii, însă Steaua a fost susţinută de doar câteva zeci de fani. Dacă dinamoviştii au umplut primul inel al peluzei şi au organizat chiar şi o coregrafie la începutul meciului, steliştii au venit la meci într-un număr extrem de mic. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor