Gigi, mesaj clar pentru Mihai Stoica și Reghecampf: "Nu sunteți voi patroni!"""

Gigi Becali susține că e mulțumit de faptul că Reghecampf a rezolvat problema posesiei la Steaua și a dezvăluit ce le-a transmis antrenorului și directorului sportiv, Mihai Stoica când a aflat că aceștia sunt nemulțumiți de echipă. "Noi am câștigat posesia. Dacă la posesie se va alătura și golul, atunci această Steaua va fi o mare echipă. Eu le-am spus lui Meme și Reghe: «am auzit că faceți mare gălăgie. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor