FOTO Bourceanu a comis-o din nou la ultimul meci pentru Steaua! "Roșu"" direct după o intrare criminală"

Alexandru Bourceanu a fost eliminat în minutul 90 al meciului cu ACS Poli (1-0), după ce a avut o intrare violentă asupra lui George Neagu.  Bourceanu a încercat o alunecare, dar i-a făcut tibia franjuri timișoreanului. Acesta declarase recent că vrea să își încheie în mod pozitiv a doua experiență la Steaua, fără să mai fie eliminat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor