Moți are un regret la final de an: "Dacă reușeam asta, chiar eram mulțumit"""

Cosmin Moți, 32 de ani, a analizat prestația echipei sale, Ludogoreț,  din acest an, mărturisind că singurul său regret e legat de faptul că nu a reușit să se impună în meciul cu PSG din grupele Ligii Campionilor, încheiat 2-2. "Se putea și mai rău, se putea și mai bine. Copenhaga (n.r. viitoarea adversară din EL) e o echipă bună, o echipă care totuși a făcut 9 puncte în Champions League. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor