Discurs contradictoriu în tabăra "pandurilor"" » Jucătorii acuză că n-au fost bani de deplasare, oficialii au altă variantă"

Andrei Piţian, fundaşul celor de la Pandurii, a acuzat la finalul meciului cu Viitorul (0-3) că jumătate din echipa gorjenilor nu a făcut deplasarea la Ovidiu din cauza problemelor financiare. "Suntem intr-o situaţie deplorabilă, cred că am scăpat ieftin în această seară. Conducerea noastră nu a avut suficienţi bani pentru deplasarea de la Constanţa, aşa că echipa a fost împărţită în două. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor