Moment inedit la Mioveni » Tamaș, luat cu mașina poliției :)

Gabi Tamaș a fost protagonistul unui moment inedit înaintea duelului dintre CS Mioveni și Steaua, din optimile Cupei României. Acesta își parcase mașina în zona Tribunei I și intenționa să ajungă la tribuna oficială a stadionului din Mioveni, dar era nevoit să parcurgă câteva sute de metri pentru a ajunge la destinație. În cele din urmă, fundașul Stelei a fost dus cu mașina poliției în zona tribunei oficiale. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor