Corespondenţă din Suedia » "Cel mai prost meci"" » Mărturie sinceră din vestiarul României după jocul cu Cehia: ""Arbitrul fluierase și noi încă tremuram"""

Mădălina Zamfirescu a recunoscut că a avut mari emoții la meciul cu Cehia (30-28), penultimul jucat de România în grupa principală de la Campionatul European şi crede că aceasta a fost cea mai slabă prestaţiei a naţionalei până acum. A început titulară și asta poate fi o explicație. "Încă tremuram și după ce s-a terminat meciul. Ne așteptam să fie greu, dar nici chiar așa. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor