VIDEO Are viitor și în muzică! Un atacant celebru a lansat o melodie care face furori: "Nu mă gândeam că o sa aibă atâta succes"""

Lukas Podolski, fostul atacant al celor de la Arsenal, Bayern Munchen sau Koln, a lansat de curând o melodie în colaborare cu roi rapperi germani Mo-Torres şi Cat Ballou. Piesa lansată de cei trei are o stransă legătură cu oraşul german Koln, locul unde s-a născut şi a crescut internaţionalul german. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor