O grupare din Peluza Nord aduce noi lămuriri: "Nu susținem pe nimeni din acest război murdar"""

După grupul Skins Berceni, astăzi a venit rândul unei alte grupări din Peluza Nord, Nucleo, să-și exprime opinia față de ultimele evenimente ce o vizează pe Steaua.  "Grupul Nucleo, membru al Peluzei Nord Steaua, nu va susține nicio echipă de fotbal înființată, reînființată sau pe cale de a fi înființată. Nucleo consideră că poate exista numai un singur club de fotbal „Steaua București” care să dețină palmaresul. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor