Decizie de ultimă oră a Federației privind cantonamentul naționalei din ianuarie!

Andrei Vochin, consilierul președintelui FRF, a anunțat că Federația va renunța cel mai probabil la cantonamentul naționalei programat pentru luna ianuarie, din cauza opoziției manifestate de cluburile din Liga 1.  "Cred că se va renunța, decizia se va anunța mâine. Sunt câteva cluburi care nu doresc să dea jucători: Steaua, Dinamo și Craiova. Mă rog, Dinamo a spus că cedează o parte dintre jucători. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor