Inițiativa CSA nu e privită cu ochi buni de toți foștii jucători: "Și-au adus aminte că există o siglă acolo. Eu și Lăcă am jucat la nou societate"""

Ilie Dumitrescu se declară contrariat de faptul că au trecut 10 ani până ca Armata să acționeze în privința siglei Stelei și susține că atât el cât și Marius Lăcătuș au evoluat pentru noua societate, nu pentru Clubul Sportiv al Armatei (CSA). ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor