Fost stelist, tranșant în războiul dintre Becali și Armată: "Asta e adevărata Steaua"""

Fost jucător la Steaua între 1976 și 1984, Florin Marin consideră echipa finanțată de Gigi Becali ca fiind adevărata Steaua, nefiind atras de proiectul celor de la CSA, care au decis înființarea unei noi echipe pe care urmează să o înscrie în Liga a patra începând cu sezonul viitor.   "Am jucat și la Steaua, am fost acolo nouă ani de zile, îmi pare rău pentru ce se întâmplă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor