Cristina Neagu rămâne cu un gust amar după meciul cu Danemarca: "N-au făcut nimic special, ne-au bătut în două jucătoare"""

Cristina Neagu a recunoscut la finalul meciului cu Danemarca (17-21) că nordicele au fost mai bune, deși consideră că meciul a fost decis de două jucătoare: portarul Sandra Toft și interul stânga, Anne Mette Hansen. "Ele nu au făcut nimic special, ne-au bătut în două jucătoare, portarul și interul stânga. Ele au adunat foarte multă frustrare din cauza anului trecut, cand le-am bătut de două ori la ele acasă. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor