Mesaj-manifest postat de mai mulți fotbaliști din Liga 1: "Ofertă de nerefuzat: Ai sau n-ai chef să alergi?! Te ajutăm noi cu vitamine aparent miraculoase"""

Branko Grahovac (Poli Iași), Alex Ioniță II (Astra) și Andrei Marc (Sanliurfaspor) au publicat un mesaj-manifest pe rețelele de socializare, în care subliniază sacrificiile făcute de fotbaliști și antrenorii lor. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor