Comeback la Steaua după aproape 5 luni! Nu mai jucase pentru roș-albaștri din luna august

Laurențiu Reghecampf l-a introdus pe teren în minutul 65 al meciului cu ACS Poli pe Rareș Enceanu, mijlocașul de 22 ani al Stelei. Astfel, Enceanu a bifat abia a doua sa apariție în acest sezon, ultimul său meci în Liga 1 pentru Steaua datând din 31 august , când era introdus pe teren în remiza cu CSM Poli Iași, scor 1-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor