Reghecampf a explicat deciziile tactice din meciul cu Timișoara: "Asta este situația, știu că nu e ușor"""

Laurențiu Reghecampf a mizat în linia de atac împotriva Timișoarei (1-0) pe Adi Popa, Boldrin și De Amorim, fără să se mai bazeze pe un atacant veritabil și a oferit detalii referitoare a această decizie la finalul meciului. "Sunt mulțumit de rezultat și de prima repriză, când am controlat jocul și am avut ocazia să marcăm și al doilea gol. În a doua repriză nu am mai avut consistență, am pierdut foarte multe mingi, a fost un meci de uzură. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor