Tradiția lui Bourceanu la final de contract » Ce promisiune făcea în urmă cu o lună și cum a încălcat-o: "Eu nu sunt atât de imbecil"""

Alex Bourceanu a jucat ultimul meci pentru Steaua în acest sezon, fiind la finalul contractului, și a fost eliminat în finalul meciului cu ACS Poli, 1-0. Bourceanu nu a fost la prima experiență de acest gen. Mijlocașul a fost eliminat și la ultimul meci din precedenta sa experiență la Steaua, pe vremea lui Gâlcă. Acesta a primit un cartonaș roșu în meciul cu FC Botoșani, 2-0, din 24 mai 2015. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor