FOTO Unul dintre arbitrii de la Dinamo-Steaua, premiat la începutul meciului

Asistentul Aurel Onița a fost premiat pentru întreaga activitate la începutul meciului dintre Dinamo şi Steaua, din semifinalele Cupei Ligii. Tuşierul constănţean în vârstă de 47 de ani se va retrage la finalul meciului din această seară, după 15 ani în care a oficiat partide de Liga 1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor