Dialog incendiar între Talpan şi unul dintre steliştii care au dus Steaua în semifinalele UEFA: "Eu pentru cine am jucat?"""

Juristul CSA, Florin Talpan, şi fostul fotbalist al Stelei, Nicolae Dică, au avut un schimb încins de replici în direct la TV Digi Sport. Cei doi s-au contrat în ceea ce priveşte echipa la care a evoluat Dică şi care a ajuns în semifinalele Cupei UEFA, în sezonul 2005-2006. Dialogul dintre Dică şi Talpan: Dică: Sunteți singura persoană care își dorește Steaua la Armată. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor