Gnohere n-a prins nici măcar banca de rezerve la meciul cu Steaua. Motivul oferit de Andone

Ioan Andone nu se va baza pe Gnohere în meciul contra Stelei din semifinalele Cupei Ligii şi nu l-a inclus pe atacant nici măcar pe banca de rezerve. Tehnicianul lui Dinamo a explicat că nu ştie nici dacă îl va mai avea pe Gnohere la antrenamentele din această iarnă şi că atacantul nu mai este cu gândul la Dinamo. "Mi-aş dori să îl am pe Gnohere la pregătirile din ianuarie, dar nu cred. Sincer. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor