EXCLUSIV Primul fotbalist care s-ar putea alătura liderului din Liga 1: tocmai și-a reziliat contractul

Alin Cârstocea, 24 de ani, este primul plecat din lotul lui ACS Poli Timișoara, mijlocașul reziliindu-și în urmă cu câteva ore contractul cu bănățenii. Fotbalistul a dorit o altă experiență, astfel că a ajuns la o înțelegere cu timișorenii pentru a pleca de acolo. A reziliat pe cesiune de creanțe, urmând a-și primi banii restanți în luna februarie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor