Negocieri intense Hagi - Becali! Gigi a dezvăluit propunerea inedită făcută "Regelui"""

Gigi Becali susţine că a purtat discuţii cu Gică Hagi pentru transferurile a doi fotbalişti de la Viitorul. Totuşi, patronul Stelei este dispus să-i lase în continuare pe cei doi la echipa lui Hagi pentru a nu destabiliza Viitorul. "Am vorbit cu Hagi, am spus că vreau doi jucători şi îi las la el. Nu vreau să destabilizez. A zis că discutăm, că are numai campioni. Gică Hagi e cel mai mare strateg. Eu am reuşit pentru că am şi riscat. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor