Talpan încearcă să-i dea mat lui Becali: "Predă-ne locul din Liga 1!"" » ""În seara asta sper să bată Dinamo"""

Juristul CSA, Florin Talpan, susţine că echipa patronată de Gigi Becali ar trebui retrogradată în Liga a 4-a şi ar trebui să cedeze locul din prima ligă echipei CSA. Curtea de Apel București a hotărât ieri că actuala echipă din Liga 1 nu mai are dreptul de a folosi numele și marca Steaua, dar o decizie finală va fi luată la Înalta Curte. "Sunt convins că ei nu vor avea nicio şansă la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor