Reghecampf e atacat din toate părțile: "Nu știu de câte meciuri mai are nevoie ca să înțeleagă asta"""

Ilie Dumitrescu a analizat derby-ul din Cupa Ligii dintre Dinamo și Steaua, 4-1, criticându-l pe Laurențiu Reghecampf pentru decizia de a-l utiliza pe Gabi Enache în flancul drept al defensivei. "La Steaua a lipsit organizarea de joc. Enache a demonstrat încă o dată că nu poate juca fundaș dreapta. Nu știu de câte meciuri mai are nevoie Reghe ca să înțeleagă că Enache nu poate juca pe postul de fundaș dreapta. ..."


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor