OFICIAL Încă un jucător şi-a reziliat contractul cu Steaua » Este dorit în Belgia şi de Dinamo

Steaua a anunţat în această seară că a ajuns la un acord pentru rezilierea contractului lui Adnan Aganovici, într-un comunicat publicat pe site-ul oficial. Aganovici este unul dintre fotbaliştii pe care Reghecampf nu i-a luat în cantonamentele desfăşurate de Steaua în această iarnă în Antalya. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor